O programie Polska Bezgotówkowa

Czym jest program "Polska Bezgotówkowa"?

Celem program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa jest umożliwienie przedsiębiorcom, którzy do tej pory nie wykorzystywali w swoich punktach handlowo-usługowych terminali płatniczych, bezkosztowego ich wprowadzenia i użytkowania przez pierwszy rok.

Program jest współinicjatywą wydawców kart, agentów rozliczeniowych, organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Co dokładnie otrzyma przedsiębiorca w ramach programu?

Przedsiębiorca spełniający kryteria kwalifikujące do programu otrzyma możliwość całkowicie bezkosztowego posiadania i użytkowania do 3 terminala przez 12 miesięcy od instalacji, o ile nie przekroczy 100 tys. zł obrotu rocznie na jeden terminal w skali 12 miesięcy.

Kto może otrzymać darmowe terminale płatnicze?

Do programu, w ramach którego może otrzymać do 3 terminali płatniczych, może przystąpić każdy Przedsiębiorca, który:

  • • nie przyjmował płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie posiadał umowy z agentem rozliczeniowym);
  • • ma mniej niż 5 punków handlowo-usługowych w sieci własnej lub we franczyzie;
  • • nie jest operatorem automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.);
  • • zobowiąże się, że nie stosować dodatkowe opłaty od klientów płacących kartami (tzw. opłata surcharge);
  • • zobowiąże się do oznakowania swojego punktu, w którym zainstalowany zostanie terminal naklejkami z logo organizacji płatniczych oraz logo Polska Bezgotówkowa.

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy przy pomocy Compay.pl?

Zostaw swój numer telefonu

Jeśli jesteś zainteresowany darmowym terminalem w ramach programu Polska Bezgotówkowa zostaw numer telefonu w formularzu.

Sprawdzimy i przekażemy Twój wniosek

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie w ciągu 24h, aby doprecyzować Twoje potrzeby i zebrać niezbędne dane do stworzenia oferty i przekaże Twój wniosek do Operatora, który współpracuje z Compay i z Fundacją Polska Bezgotówkowa.

Otrzymaj ofertę

W ciągu 24h skontaktuje się z Tobą Operator w celu przedstawienia oferty.

Podpisz umowę i czekaj na dostawę terminala

Na koniec wystarczy, że podpiszesz z wybranym Operatorem płatności bezgotówkowych (inaczej zwanym agentem rozliczeniowym) umowę w ramach Programu Polska Bezgotówkowa, po czym w uzgodnionym terminie i pod wskazany adres zostanie Ci dostarczony terminal.

Bezpłatnie wybierzemy dla Ciebie najlepszy terminal płatniczy

Wypełnij aby otrzymać ofertę z Gwarancją Compay