COMPAY - Startujemy !

Dodano: 13.03.2017 00:25

Dziś, 13 marca 2017 roku wystartował COMPAY - pierwszy w Polsce serwis dla przedsiębiorców planujących uruchomić płatności bezgotówkowe w swoim sklepie bądź punkcie usługowym - tradycyjnym lub internetowym. To również serwis dla tych, którzy chcą zmienić swojego bieżącego operatora płatności bezgotówkowych lub po prostu chcą dowiedzieć jak w jaki sposób współpraca z operatorami płatności bezgotówkowych przekłada się na sposób obsługi Klientów. Płatności elektroniczne są coraz bardziej popularne w dzisiejszym świecie. Dążymy do tego, aby informacja, którą docelowi użytkownicy – przede wszystkim przedstawiciele małego i średniego biznesu - znajdą na naszej stronie – była informacją wiarygodną, rzetelną i na bieżąco aktualizowaną.
 
W pierwszej odsłonie naszego serwisu znajdziecie informacje dotyczące ofert poszczególnych operatorów płatności bezgotówkowych - obsługujących sklepy i punkty handlowe zarówno w sieci jak i świecie fizycznym. Dostępne są również informacje  o szacunkowych, średniorynkowych kosztach wdrożenia i utrzymania płatności bezgotówkowych. W kolejnych etapach rozwoju serwisu chcemy przekazać informację umożliwiające porównanie ofert cenowych różnych operatorów, spośród których będzie można wybrać tego, którego  propozycja jest najbardziej dopasowana do naszych potrzeb. Liczymy też na to, że serwis stanie się centrum informacji o tym, jak przedsiębiorcy odpowiednio dobierając narzędzia fiskalne i płatnicze (takie jak kasy fiskalne, terminale płatnicze) są w stanie nie tylko zrobić to tanio i wygodnie dla swoich końcowych Klientów, ale również zapewnić sobie dodatkowe źródło dochodu poprzez wprowadzenie usług dodanych (takie jak np. doładowania GSM, płatności rachunków itd). Serwis stawia sobie też za zadanie aby edukować, propagować i mówić o zmianach i nowościach na rynku bezgotówkowych metod płatności z perspektywy przedsiębiorcy.
 
Cieszymy się że już na pierwszym etapie funkcjonowania serwisu dołączyli do nas tak znakomite podmioty jak Cashless.pl, który został Partnerem medialnym serwisu oraz Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, obecnie nasz Partner merytoryczny.

Zapraszamy wszystkich do zgłaszania uwag i pomysłów dotyczących funkcjonalności oraz dalszych etapów rozwoju serwisu poprzez wysłanie wiadomości na adres kontakt@compay.pl lub poprzez formularz znajdujący się w zakładce KONTAKT naszego serwisu.
 
Z pozdrowieniami, zespół serwisu COMPAY.